W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Blackbear (2019) | Aksion, Drame, Sport | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pasi dy marinsa kthehen në shtëpi nga një pyetësor që ISIS u bëri, njëri lufton për të mbijetuar e tjetri për t’iu kthyer arteve marciale pas shumë vitesh… në kërkim të një ndeshje për të cilën ja vlen të jetosh.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.