W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Little Spirou (2017) | Familjar, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Spiruja i vogël, është një nxënës që nuk dëshiron të ndjekë profesionin që ka paracaktuar familja për të. Së bashku me shokët e tij trazovaçë dhe komikë, ai vendos të organizojë një udhëtim rreth botës, me vajzën që i pëlqen, para se të hyjë në botën e ngrysur të të rriturve…

 

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.