W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

R.I.P.D. (2013) | Aksion, Krim, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një polic i vrarë detyrohet të marrë pjesë në një skuadër policësh të pavdekshëm që punojnë për Departamentin e Prehjes në Paqe, por sigurisht duhet të jesh i vdekur që të bësh pjesë aty! Ai dërgohet përsëri në Tokë me Roin (Bridges), që të ndihmojnë disa shpirtra të vdekur të bëjnë kalimin në jetën e përtejme ashtu siç duhej ta kishin bërë. Një punë jo e lehtë, por dikush duhet ta bëjë. Me sa duket, për ta bërë këtë, ata duhet të gjejnë pjesët e një statuje, e cila do t’i kthejë të gjithë shpirtrat e vdekur në Tokë nëse nuk ndalohet. Ai gjithashtu duhet të përballet me personin që e vrau edhe pse kanë qenë miq.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.