W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019) | Aksion, Animuar, Aventure | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Princat e mallkuar nga një zanë, janë kthyer në xhuxhë dhe kërkojnë puthjen e një gruaje të bukur, për të thyer mallkimin. Nga ana tjetër, Borëbardha e famshme, e shndërruar në një bukuroshe këpucëkuqe, është në kërkim të babait të saj. Aty ku rrugët e tyre takohen, do të ngatërrohen edhe fatet…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

     
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.