W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Redcon-1 (2018) | Aksion, Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas shpërthimit të një virusi vdekjeprurës, një skuadër elitare e ushtarëve të forcave speciale duhet të depërtoj në një zonë karantine për të shpëtuar një shkencëtar që mban të vetmen kurë për të shpëtuar njerëzimin.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.