W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Shed of the Dead (2019) | Horror, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Trevor është i pa punë. Ai i kalon ditët e tij në një hangar të marrë me qera, duke shmangur gruan e tij të bezdisshme, duke pikturuar figura për “lojrat me luftë” së bashku me mikun e tij agorafobik, Graham. Ai ëndërron për alter-egon e tij heroik, magjistarin Casimir. Kur z. Parsons, një nga qiramarrësit e tjerë, kërkon për ta hequr Trevorin nga hangari i tij, një argument e lë Trevorin me një kufomë për të fshehur. Fatkeqësisht, ky aksident i parakohshëm përkon me apokalipsin e zombi-ve dhe kthimi i z. Parsons është vetëm fillimi i problemeve të Trevor.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.