W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Sniper: Assassin’s End (2020) | Aksion, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Snajperi legjendar Thomas Beckett dhe djali i tij, Brandon Beckett, janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe një vrasës të stërvitur nga Yakuza me aftësi snajperi që rivalizojnë si revole të mprehta legjendare. Filma me titra shqip

 

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.