W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Next Three Days (2010) | Drame, Krim, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Jeta duket perfekte për Xhon Brenanin, derisa gruaja e tij Lara arrestohet për një vrasje të tmerrshme që ajo thotë se nuk e ka kryer. Tre vjet duke kryer dënimin, Xhoni lufton për ta mbajtur familjen të bashkuar, duke rritur djalin e tyre dhe duke dhënë mësim në kolegj, ndërkohë që ndjek çdo mjet të mundshëm për të provuar pafajësinë e saj. Me refuzimin e apelit të tyre të fundit, Lara provon të vetëvritet dhe Xhoni vendos se ka vetëm një zgjidhje të mundshme: të arratisë gruan e tij nga burgu. Duke refuzuar të frenohet nga shanset e pamundura apo nga eksperienca e tij minimale, Xhoni thur një plan të menduar deri në detajën e fundit dhe zhytet në një botë të rrezikshme e të panjohur, duke rrezikuar gjithçka për femrën që dashuron.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.