W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_b543a6206c4f2ee0c26216463f197f19.mp4" poster="http://i.ytimg.com/vi/fblXcVXV2iA/maxresdefault.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

10 Cent Pistol (2014) | Thriller, Krim | 29 korrik 2015


Rreth filmit:

Një histori për dy kriminelë që manovrojnë në punët e pista të LA, në kërkim të pasurisë, dashurisë dhe shpengimit.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

MEGA

Netu

OBOOM

Filehoot

UptoBox

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.