W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/tr7L35wLIRKz4vdz6q9kvllIXRuaCvQtg6Hu6daPhQ=m22" poster="http://www.artofvfx.com/127HOURS/127HOURS_UNION_VFX_01.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

127 Hours | Biografi, Aventure, Drama | 12 gusht 2015


Rreth filmit:

Një alpinist bllokohet nën një gur ndërkohë që eksploronte kanionin pranë Moabit, Utah dhe ndërmerr masa të pashpresa në mënyrë që të mbijetojë.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.