W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

13 Sins (2014) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një telefonatë nis një lojë të rrezikshme për Eliotin, një shitës fatkeq. Loja premton rritje të shpërblimeve për përfundimin e 13 detyrave, secila më e ligë se e mëparshmja.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.