W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Way Back (2020) | Drame, , Sport | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një ish-basketbollist me karrierë dikur premtuese në basketboll, tashmë lufton me alkoolizmin. Jeta i jep një mundësi të dytë: të stërvitë ekipin e shkollës së mesme, ku dikur kishte shkëlqyer vetë. A do mund të përfitojë dot ai nga kjo mundësi?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.