W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/Fu5KypcjEh2ug_zz93M0tBB0ngY5YLXGOOydw7S1LXg=m22" poster="http://i.ytimg.com/vi/eEquu_QA1B8/maxresdefault.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

22 Bullets | Aksion, Krim, Thriller | 23 gusht 2015


Rreth filmit:

Një gangster i tërhequr rikthehet me një hakmarrje te egër pasi lihet i vdekur me 22 plumba ne trup nga ish shoku i tij i fëmijërisë.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.