W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

3 Days to Kill (2014) | Aksion, Krim, Drame | 19 nëntor 2014


Rreth filmit:

Një agjent i shërbimeve sekrete(Kevin Costner), me një historik të rëndë, mëson se vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse dhe se i kanë mbetur vetëm pak muaj jetë. Kjo do bëhet shkak për të braktisur profesionin e tij dhe për tu kthyer tek familja e tij, duke u munduar të rregullojë marrëdhënjet me ta dhe veçanarisht me vajzën e tij(Hailee Steinfeld). Për shumë vite ai kishte qëndruar larg tyre për të mos i futur në rrezik.
Agjenti ynë do vihet në një mëdyshje kur shërbimi i tij, i bën një ofertë për të mbaruar një mision të fundit me shpërblim ilaçin që ndoshta do i shpëtojë jetën…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.