W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

3096 Days (2013) | Krim, Drame | 14 nëntor 2014


Rreth filmit:

(Ngjarje e vërtet)
Një vajzë 10 vjeçare Austriake rrëmbehet dhe mbahet robë për tetë vite të tëra.
Ky film është bazuar në rastin e vërtet mbi robërin e Natascha Kampusch.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.