W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Evil Nanny (2016) | Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një çift punëson një dado për të jetuar me ta dhe për t’u kujdesur për fëmijët e tyre ndërkohë që ata janë në punë. Në fillim, gjithçka shkon shumë mirë, por kur pas një incidenti prindërit s’e duan më dadon në shtëpi, zbulojnë se dadoja është aq e zgjuar sa të mos dëbohet nga shtëpia e tyre. Madje aq e zgjuar, sa ta kthejë jetën e këtyre prindërve në një makth të vërtetë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.