W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

True Story (2015) | Drama, Mister, thriller | 12 korrik 2015


Rreth filmit:

Kur gazetari i turpëruar i Nju Jork Times Majkëll Finkel takon vrasësin e akuzuar Kristian Longo – i cili ka marrë identitetin e tij, hetimi i tij kthehet në një lojë si macja me miun.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.