W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Good Luck Chuck HD | Dramë, komedi, Romance | 13 korrik 2015


Rreth filmit:

Në mënyrë që të mbajë gruan e ëndrrave të tij të mos bie në dashuri me një tjetër djalë, Çarli Logan ka për të thyer mallkimin që e ka bërë atë të famshëm me gratë beqare: fle me Çarlin një herë, dhe njeriu tjetër që ti takon do të jetë dashuria juaj e vërtetë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.