W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://192.96.204.217:182/d/w57vqjnleuo4hnep7i7qvl6uo27vx4wwb23derwcl7dbl34geez332ek/video.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

A Brilliant Young Mind (2014) | Drama, Komedi | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Një adoleshent i fiksuar pas matematikës, i sikletshëm shoqërisht, gjen vetëbesimin dhe shoqërine kur ai merr pjesë në Olimpiadën Botërore.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.