W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

A Christmas Horror Story (2015) | Horror | 5 Tetor 2015


Rreth filmit:

Ngjarje të vogla që ndodhin në vigjiljen e Krishtlindjes, siç thuhet nga një prezantues i një radioje festive: Një familje sjell në shtëpi më shumë se veç një pemë, një dokumentar studentësh kthehet në makth të vërtetë, një shpirt Krishtlindjesh që terrorizon, një babagjysh që vret të këqinjtë.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

-FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.