W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

A Cinderella Story: Christmas Wish (2019) | Drame, Fantazi, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kat Emersonit i nevojitet vërtet një mrekulli Krishtlindjesh. Kantautorja ambicioze mund të ketë ëndrra të mëdha, por ka probleme akoma më të mëdha. E trajtuar si shërbëtore nga njerka dhe vajzat e saj, Kati detyrohet të punojë si një elf në kompaninë e pasanikut Terenc Uintergarden. Por asaj i shndrin fati kur në punë njihet me Nikun, Babagjyshin e ri.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.