W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

A Hologram for the King (2016) | Drame, Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Alan Klei, një agjent shitjesh dikur i suksesshëm, dërgohet nga kompania e tij t’i shesë mbretit të Arabisë Saudite një program holografik. Gjatë qëndrimit të tij në këtë vend, ai arrin të gjejë veten dhe të lërë pas dështimet e së shkuarës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.