W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

A Million Ways To Die In The West (2014)  |  Komedi, Western  |  16 shtator 2014


Rreth filmit:

Një fermer i përçmuar i cili sapo është
lënë nga e dashura e tij, stërvitet për t’u
bërë një mjeshtër pistolete me ndihmën e gruas
së një pistoleri të famshëm, me shpresën për të
fituar përsëri të dashurën e tij. Por, gradualisht,
fillojnë të ushqehen me ndjenja që shkojnë përtej miqësisë…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.