W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Abigail (2019) | Aventure, Fantazi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ebigejll jeton në një qytet të izoluar shumë vite më parë, për shkak të një sëmundjeje misterioze. Babai i Ebit ishte një nga të infektuarit dhe e arrestuan kur ajo kur gjashtë vjeçe. Duke iu kundërvënë autoriteteve për të gjetur babanë e saj, Ebi mëson se qyteti i saj është në të vërtetë i mbushur me magji. Dhe zbulon që ajo vetë ka aftësi të jashtëzakonshme magjike.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.