W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ad Astra (2019) | Aventure, Drame, Mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Astronauti Roi McBride ndërmerr një mision drejt sistemit diellor për të zbuluar të vërtetën rreth babait të tij dhe ekspeditës që ai kishte bërë, e cila 30 vite më vonë, kërcënon universin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.