W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://redirector.googlevideo.com/videoplayback?requiressl=yes&id=b09b1bd8478ebf63&itag=22&source=picasa&cmo=secure_transport%3Dyes&ip=0.0.0.0&ipbits=0&expire=1440717028&sparams=requiressl,id,itag,source,ip,ipbits,expire&signature=40CDC2C9567B0B51D6608A2E8445E85AAB42D00D.567223B4DD4CFB4CD7589739B975DC1AB6C5E6AF&key=lh1#1280#mp4" poster="http://rowereviews.weebly.com/uploads/1/2/3/2/12321416/8228045_orig.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Advantageous (2015) | Drama, Familjar, Fantashkence | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Në një qytet të së ardhmes ku pasuria e tepërt i mbulon vuajtjet e brendshme, Gwen dhe vajza e saj Jules bëjnë atë që munden për ta mbajtur lidhjen e tyre përkundër paqëndrueshmërisë me të cilën përballet bota e tyre.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Shiko Shkarko

FilePup

Shkarko Direkt

Netu

EzFile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.