W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/ibBTqEzAzpVq1pqbKezTUK_vg7iljCmcvRF_QMCDM5k=m22" poster="https://cdn3.vox-cdn.com/thumbor/tia4DLbTOPmydr6L3PU-W6NW6HM=/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3463168/Air_02520r.0.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Air | 2015 | Thriller, Fantashkence| 16 gusht 2015


Rreth filmit:

Në të ardhmen e afërt, ajri i thithshëm nuk është më ekzistent dhe dy inxhinierë kanë për detyrë të ruajnë shpresën e fundit të vuajtjeve të njerëzimit, të ruajnë jetët e tyre dhe të administrojnë situatën që iu është caktuar.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.