W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Kur Presidentja mëson se terroristët e brendshëm kanë rrembyer avionin më të madhë me emrin Jet me gjithë pasagjerët dhe vëllain e saj që gjindet ne avion, ajo duhet te zgjedh midis vellaut te saj qe komandon avionin dhe pasagjeret e rrembyer ose gruan dhe femijet e vellaut te saj te kidnapuar.

Trailer: Youtube

Shikoje nga: SockShare | PutLocker | NovaMov

Shkarkoje nga: RapidShare | NosUpload | Uploadic

  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.