W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/mIsI-F64r2Lj9GAXBQh_OXggRQ-2zSNviReCLS5wSg=m22" poster="http://i.huffpost.com/gen/2603214/images/o-ALOHA-TRAILER-facebook.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Aloha | 2015 | Komedi, Drama, Romance | 15 gusht 2015


Rreth filmit:

Një kontraktues ushtarak kthehet në vendin e triumfit më të madh të karrierës së tij dhe rilidhet me një dashuri të kohëve të mëparshme dhe papritur bie në dashuri me kujdestaren e Forcave Ajrore që ia kanë caktuar.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.