W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip | Animuar, Aventurë, Komedi | Viti: 2015


Rreth filmit:

Alvini, Simoni dhe Teodori nisen në Majemi për të ndaluar fejesën e Dejvit dhe të dashurës së tij. Mes një serie keqkuptimesh komike ata përpiqen jo vetëm të mos humbasin Dejvin por edhe të shpëtojnë nga një grindavec qe mund të bëhet vëllai i tyre i ardhshëm.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.