W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Always Shine (2016) | Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Dy shoqet e ngushta, Beth dhe Ana, vendosin të shkojnë për një fundjavë në mal së bashku, që të arrinin të rikrijonin lidhjet mes tyre. Por ajo që mendohej të ishte një fundjavë e rizbulimit të shoqërisë, kthehet të jetë veç një tregim i xhelozisë dhe konkurrencës që ekzistonte mes tyre. Konflikti do të çojë në ndryshime rrënjësore të jetës së të dyjave.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.