W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

American Fable (2016) | Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Në momentin kur 11 vjeçarja, Giti, zbulon se babai i saj është ai që ka rrëmbyer dhe fshehur sipërmarrësin Xhonatan Uintërs, gjendet mes dy zgjedhjeve të vështira: të fshehë të vërtetën për të mbrojtur familjen e saj apo të shpëtojë mikun e saj të ri nga fundi i keq që e pret?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.