W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

American Hero (2015) | Aksion, Komedi, Fantashkencë | 16 Dhjetor 2015


Rreth filmit:

Melvini, një superhero ngurrues, jeton vetëm për krime, femra dhe drogë derisa kupton që e vetmja mënyrë për t’u takuar me djalin e tij është të bëhet i ndershëm dhe të luftojë krimin me potencialin që zotëron.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.