W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

American Skin (2019) | drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një veteran marins që punon si roje e një shkolle, përpiqet të rregullojë marrëdhënien e tij me djalin e tij pas divorcit. Kur djali i tij vritet nga një oficer policie, i shpallur i pafajshëm pa u gjykuar, ai i merr situatën në duart e tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.