W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/MWuZqewy2-I9y1-BQBw3m03Pi31YjGEoLvbplsmseGY=m22" poster="http://i.ytimg.com/vi/SkmNVJWhdQ4/maxresdefault.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

American Ultra (2015) | Aksion, Komedi | 16 Shtator 2015


Rreth filmit:

American Ultra : Një i droguar, i cili në fakt është agjent i qeverisë, përcaktohet si shënjestër e cila duhet eliminuar. Por ai është shumë i stërvitur dhe shumë dru për ta lejuar atë gjë të ndodhë.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.