W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ammonite (2020) | biografi, drame, romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në vitet 1800, në Angli, një gjuetare e mirënjohur fosilesh Mari Aning (Kate Winslet) punon në vijën e thyer të bregdetit Jugor. Pas zbulimeve të saj të famshme, ajo tani kërkon fosile të zakonshme për t’ua shitur turistëve për të mbajtur veten dhe nënën e saj të sëmurë. Kur një vizitor i pasur i beson Marisë kujdesin e gruas së tij Sharlot Murçison (Saoirse Ronan), ajo nuk ka mundësi ta refuzojë ofertën e tij. Krenare dhe e apasionuar pas punës , Mari fillimisht përplaset me mysafiren e saj të padëshiruar, por pavarësisht nga distanca midis klasave të tyre shoqërore dhe personaliteteve, një lidhje intensive fillon të zhvillohet, duke i detyruar të dyja gratë të përcaktojnë natyrën e vërtetë të marrëdhënies së tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.