W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Among Ravens (2014) | Komedi, Drama | 1 gusht 2015


Rreth filmit:

Historia e një grupi miqsh që ritakohen për fundjavën e përvitshme të 4 Korrikut që përballen me Çadin, një fotograf i natyrës së çuditshme dhe të bukur i cili fillon të ndryshojë jetët e tyre një nga një.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

Nosupload

Uploaded

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.