W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/h8G6HuzN_70zHxUc8GY-_pGR4GFsShcg_pYBSQzxCZs=m22" poster="http://i.imgur.com/KCJRvzb.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

An Act of War (2015) | Drama, Luftë, Thriller | 4 Shtator 2015


Rreth filmit:

Duke u ndeshur me pagjumësinë dhe PTSD të padiagnostifikuar, një veteran lufte punon natën si projektues në një kinema të vjetër. Duke u munduar të përshtatet me jetën civile, djali i tij e gjen veten të mbërthyer në një rrjet të pashmangshëm joshjeje, droge dhe dhune.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.