W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://redirector.googlevideo.com/videoplayback?requiressl=yes&id=bb6b1d45b20381ef&itag=22&source=picasa&cmo=secure_transport%3Dyes&ip=0.0.0.0&ipbits=0&expire=1440525451&sparams=requiressl,id,itag,source,ip,ipbits,expire&signature=A043A1B37D9658163A104C94AF73EE59AD9BB2EB.2E45997E057BB6DEDEF37B85A1D1EF68B32A488B&key=lh1#1280#mp4" poster="http://escapepod.org/wp-content/uploads/2012/06/ea_anotherearth.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Another Earth | 2011 | Drama, Romance, Fantashkence | 26 korrik 2015


Rreth filmit:

Natën e zbulimit të një Toke të dytë në sistemin diellor, një studente ambicioze do të takojë një kompozitor të arrirë nëpërmjet një aksidenti tragjik.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shiko Shkarko

VidTo

UptoBox

Netu

EzFile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.