W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/8O0LslEajx8w_A3_7KOKqYViVE81r0pUQy0-mRM8ydE=m22" poster="http://moviedi.com/b3542188/9.-april-2015.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

April 9th (2015) | Drama, Lufte | 25 gusht 2015


Rreth filmit:

Në fillimin e Luftës së Dytë Botërore, një togë ushtarësh danezë përpiqet me çdo kusht që të mbrojë kufirin e Danimarkës.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.