W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ares (2016) | Drame, Fantashkence, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Në një të ardhme të afërt, rendi botëror ka ndryshuar. Me 10 milionë qytetarët e saj të papunë, Franca tani është bërë një vend i varfër. Njerëzit e saj enden mes rebelimit dhe dorëheqjes dhe…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
   

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.