W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Army of the Dead (2021) | Aksion, Krim, Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Gjatë një apokalipsi zombish në Las Vegas, një grup mercenarësh vendosin të bëjnë një goditje të fundit. Ata futen në zonën e karantinës, për të bërë grabitjen më të madhe që është parë ndonjëherë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.