W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Assassination (2015) | Drame, Histori, Thriller | 23 Nëntor 2015


Rreth filmit:

Ndërkohë që Korea është e pushtuar nga Japonia në 1933-shin, luftëtarët e pavarësisë planifikojnë vrasjen e tradhtarëve që ia dorëzuan vendin armiqve. Por mes tyre, ndodhet edhe një spiun që vazhdon t’i kallëzojë te forcat armike.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.