W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Assault on Station 33 (2021) | Aksion, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një veteran ushtarak që vuan nga stresi pos-traumatik kthehet në linjën e fundit të mbrojtjes kundër një grupi terroristësh të armatosur të cilët kanë sulmuar një Spital për Çështjet e Veteranëve dhe kanë marrë pengje, përfshirë gruan e tij dhe një gjeneral të dekoruar

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.