W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Episodi do të filloj në 28

Ju mund të kaloni në video në 10


  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Baby Boy | Drama, Komedi, Krim | 23 korrik 2015


Rreth filmit:

Historia e Xhodit, një afro-amerikan 20 vjeçar i cili detyrohet të përballet me përgjegjësitë e jetës. I mësuar nga rruga, por i papunë, ai

është baba i dy fëmijëve nga dy gra të ndryshme, por akoma jeton me nënën e tij duke u munduar të gjejë rrugëtimin e duhur në jetën e tij

kaotike.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.