W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Backtrack (2015) | Dramë, Mister, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Jeta e psikologut Pitër Bauër shndërrohet në trazirë kur ai zbulon se pacientët që ai ka vizituar, janë fantazma. Duke vënë në rrezik gjendjen e tij mendore, Pitër rrëmon në të shkuarën e tij për të zbuluar një sekret tmerrues që vetëm ai mund ta gjej.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.