W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Bad Roomies (2015) | Komedi | 13 Dhjetor 2015


Rreth filmit:

Dy shokë nxjerrin lajmërim në gazetë për të ndarë qeranë me dikë tjetër. Jetët e tyre do të marrin kthesa të papritura dhe të rrezikshme pasi vendosin të ndajnë shtëpinë me bukuroshen Kloi. Atmosfera në shtëpi merr dinamika sa tensionuese dhe gazmore teksa karakteret komplekse përplasen në një bashkjetesë të çuditshme.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.