W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Barbershop: The Next Cut (2016) | Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pas rritjes së dhunës në zonën jugore të Çikagos, Kelvin së bashku me miqtë e tij detyrohet që të provojë të ndalojë dhunën pasi marrin vesh për një rrethim, i cili supozohet të ulë dhunën në lagje, por i cili gjithashtu me shumë mundësi do të ulë përfitimet e dyqanit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.