W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_019e052beb4db54532a195f6d17c5de6.mp4" poster="https://www.psarips.com/wp-content/uploads/2015/05/Barely-Lethal.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Barely Lethal (2015)Mission: Impossible – Ghost Protocol | 2011 | Aksion, Aventure, Komedi | 30 korrik 2015


Rreth filmit:

Një adoleshente agjente që do një adoleshencë normale shtiret sikur vdes dhe regjistrohet në një gjimnaz periferik. Ajo shumë shpejt mëson se t’I mbijetosh ujërave të trazuar të gjimnazit është më sfiduese se spinuazhi ndërkombëtar.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

UpFiletoBox

Netu

FilePup

MegaDrive

OBOOM

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.