W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Beast of Burden (2018) | Aksion, Krim, Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Shon Hagerti ka vetëm një orë kohë për të transportuar ngarkesën e tij të paligjshme. Një orë kohë për të siguruar një kartel droge dhe DEA-n se gjithçka shkon sipas planit. Një orë kohë për t’u siguruar që gruaja e tij do jetë gjallë. Dhe duhet të bëjë gjithçka nga kabina e avionit të tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.